Творча зустріч в Іршаві

Творча зустріч в Іршаві

Творча зустріч в Іршаві

Творча зустріч в Іршаві7 листопада 2018 року у приміщенні читальної зали Іршавської районної бібліотеки відбулася презентація нової книги В. Кузана «Різдво метелика», Тані П’янкової «Сонце в подолку» та альманаху сучасної української літератури «М’ята».
Автори розповіли присутнім про задум написання, історію створення книги, значення назви та прочитали уривки з своїх творів.
Цікавим і жвавим вийшов живий діалог між авторами та гостями, які задавали чимало найрізноманітніших запитань. За найцікавіше запитання письменниця подарувала свою книгу. Іршавська ЦРБ також отримала в подарунок книги від авторів.
Невід’ємною частиною дійства, майже найприємнішою, була в самому кінці, коли щасливі автори підписували та роздавали автографи всім бажаючим отримати їхні твори.

Ганна Бровді

Творча зустріч в Іршаві Творча зустріч в Іршаві Творча зустріч в Іршаві Творча зустріч в Іршаві Творча зустріч в Іршаві Творча зустріч в Іршаві Творча зустріч в Іршаві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: