Поетична моновистава Тані П'янкової "Голоси" із успіхом пройшла в Ужгороді.

Поетичне «Зілля» зачаровує ужгородців

Поетичне «Зілля» зачаровує ужгородців

У рамках всеукраїнського туру на підтримку новоствореного літературного сайту http://zillyaua.org/ та виданих літературною агенцією “Зілля” книг (Тані П’янкової “Сонце в подолку” і “Culpa mea”; Василя Кузана “Різдво метелика” і альманаху жіночої лірики “М’ята”) в Ужгороді відбулася низка заходів. Свою книгу поет Василь Кузан презентував у обласній бібліотеці, відтак на місцевому телебаченні.
Таня П’янкова вперше показала глядачам Ужгорода поетичну моновиставу за власними творами “Голоси” у історичному приміщенні 18 століття “Совине гніздо”.
Треба сказати, що ця талановита поетеса вже втретє вразила вишукану закарпатську публіку. Два попередні рази вона мала імпрези в Ужгородському замку. Відмітимо, що жоден захід, організований літературною агенцією, не повторюється. Кожен виступ – це ексклюзивна зустріч із гладачем, а відтак із читачем. 
Попередня зустріч захопила київських любителів поезії у Центрі Івана Козловського, що на Хрещатику. Перед тим була картинна галерея у Луцьку та “Бастіон” у Івано-Франківську, – розповідає Василь Кузан. – 
Концепція яскравої літератури, яку сповідує агенція “Зілля”, чудово поєднується із креативними заходами, що проводять її засновники і не залишає байдужим жодного, хто не лінується йти назустріч новим романтичним враженням та любить високу поезію.

Василь НИТКА

Ужгород (12.ХІ.18)
На знімку: вечір поезії у «Совиному гнізді» веде завжди дотепний Василь Кузан.
Василь Кузан уміє чарувати «зіллям» поезії і дорослих, і малих.
Фото автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: