Голоси

Голоси

Голоси

ГолосиПроект “Голоси” апробовувався у Ужгороді. Це була поетична моновистава Тані П’янкової у Совиному гнізді, унікальній пам’ятці архітектури. Використання ліхтариків у повній темряві так добре сприймалося глядачами, що ми вирішили використати ідею ще раз.
У столичному артцентрі Івана Козловського, що на Хрещатику, проект пройшов із успіхом та назбирав купу позитивних відгуків. Світлини, зроблені майстром своєї справи Валентином Кузаном, підсилили ефект та були залайкані на Фейсбуці. Майже кожна учавсниця, а їх було четверо, використовувала потім ці світлини для своїх аватарок.
Читання поезії при відсутньому світлі будить уяву і спонукає до співпереживання більше, ніж це відбувається традиційно при світлі. Світлана Діідух-Романенко, Таня-Марія Литвинюк, Ірина Мельник та власне сама Таня викликали фурор у залі. Їхні вишукані чорні сукні, їхня чудова поезія у майстерному виконанні, атмосфера, яку вдалося створити спонукали глядачів лише інколи підсвічувати дійство світлом ліхтариків. Всі настільки перейнялися дійством і його магією, що розходитися ніхто не хотів.
Тепер оце шанувальники проектів літературної агенції “Зілля” звертаються із проханнями зробити щось подібне і в інших містах України. Засновники обіцяють подумати.

Наш кор.
Голоси

Голоси

Голоси

Голоси

Голоси

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: