Агенція Зілля

Агенція Зілля

ШАНОВНИЙ ЧИТАЧУ!

Агенція ЗілляДякуємо від себе особисто, а також від всього колективу літературної агенції ЗІЛЛЯ  за відвідування нашого інтернет-ресурсу – електронної версії http://zillyaua.org

Ваш коментар – це зворотній зв’язок з читачем, який допомагає нам оцінювати свою роботу та зрозуміти цікавість відвідувачів до тематики ресурсу! Якщо Творець наділив Вас Даром Слова – будемо раді запропонувати наші послуги для видавництва Ваших творів!

З повагою. Засновники літературної агенції ЗІЛЛЯ.

ЗАСНОВНИКИ ЛІТЕРАТУРНОЇ АГЕНЦІЇ ЗІЛЛЯ

Агенція ЗілляКУЗАН ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ народився 25 лютого 1963 р. в селі Довге Іршавського району Закарпатської області. Закінчив математичний факультет Ужгородського державного університету. Працював вчителем у школі, начальником оргвідділу та начальником відділу культури Іршавської райдержадміністрації, проректором вищого економічного коледжу, журналістом, менеджером, редактором літературних видань, вільним письменником.  В даному моменті життя  – начальник відділу культури Дрогобицької райдержадміністрації. 

Український поет, прозаїк, літературознавець, журналіст, громадський діяч, член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України.

Автор 22 книжок, в тому числі «Загублене мовчання», «Демони дівочих дегустацій», «Верлібрідо», «Золото Карпат», “Сингулярність”, “Різдво метелика” та сенсаційного роману “Експрес-наречений”. Збірка віршів на бойківському закарпатському діалекті української мови “Дьоньдята” вийшла у 2018 році. Твори перекладені французькою, англійською, німецькою, іспанською, угорською, російською мовами. Словацькою (білінгва) та польською вийшли окремі книги.

Автор понад сотні текстів пісень, які виконують Народні артисти України, серед яких Валентина Степова, Іван Попович, Степан Гіга, Петро Матій, Микола Свидюк та Сергій Лазо, Ярослав Музика, Генадій Мясоєдов і рок гурт “Калєкція”, Роберт Голованенко, Сергій Соболь, Сергій Калініченко.

Член Правління НСПУ, член НСЖУ, експерт всеукраїнського рейтингу “Книжка року”, член редколегії видавництва “Український пріоритет”, академік Міжнародної академії літератури і мистецтва. Разом із письменницею Тетяною П’янковою заснували літературну агенцію “Зілля” та видавництво, започаткували видання серії альманахів “Зілля”, перший із яких – альманах жіночої поезії (44 авторки) “М’ята”.

Засновник літературної Премії Ордену Карпатських Лицарів та літературного фестивалю “Карпатський Пегас”.

Лауреат Міжнародних та всеукраїнських конкурсів, премій імені Ф. Потушняка, Юрія Яновського, Ярослава Дорошенка, Пантелеймона Куліша.

Агенція ЗілляП’ЯНКОВА ТЕТЯНА ЛЕОНІДІВНА народилась 3 липня 1985 в смт. Вигода Долинського району Івано-Франківської області. З того дня отримала статус вигодянки. А то, скажу я вам, дуже дорогий для мене статус, бо моя ВигОда – те місце, де живуть мої рідні, мої друзі, де могила мого дідика Леоніда; місце, де я завжди знаходжу душевне заспокоєння в критичні моменти свого життя. ВигОда – моя колиска. Там закінчила місцеву загальноосвітню ЗОШ, а після того поїхала навчатися у Прикарпатський Національний Університет імені Василя Стефаника.

І з того дня понеслось – філолог, маркетолог, жінка, дружина, мама, поетка, прозаїк.  :-)  Вірю в гороскопи, вірю в завтрашній день, вірю в себе. Люблю життя. Люблю тих, хто любить життя і живу тими, хто є у моєму житті. Я не публічна людина і не належу до жодних клубів і студій, про що іноді дуже жалкую. Мій світ – моя сім’я, та про це я ніколи не жалкую.

Не люблю, коли холодно на вулиці і вдома. Люблю бувати в містах, де нікого не знаю. Страждаю від перепадів тиску і настрою. Щодня вживаю цукерки, бо боюсь, що вони закінчаться. Пишаюсь, що цукерка «Зоряне сяйво» – моя ровесниця. (Інформація на правах реклами).

2002 року видала збірку віршів «Заплакане щастя». Готую до друку…, багато чого цікавого готую я до друку. Хто дочекається разом зі мною – не пожалкує.

П’янкова Тетяна Леонідівна (Таня П’янкова) – письменниця, видавець, креативний менеджер, член Національної спілки письменників України.

Автор трьох збірок поезії та романів “Кролівна” і “Сонце в подолку”. Лауреат міжнародної премії “Гранослов” та Премії Ордену Карпатських Лицарів.

Разом з письменником Василем Кузаном заснувала Літературну агенцію “Зілля” та серію альменахів “Зілля”, перший з яких – альманах жіночої поезії “М’ята”.

*Ваше ім'я (обов'язково)

*Ваш email (обов'язково)

Телефон за бажанням

Тема

Повідомлення

*Захисний код
captcha

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: